Nasi partnerzy

Logo Muzeum Lotnictwa Polskiego

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Nasza młodzież uczestniczy w  lekcjach muzealnych, zajęciach, warsztatach oraz grach dydaktycznych organizowanych przez muzeum. Na terenie Parku Lotników co roku odbywa się Bieg im. płk. pil. S. Skarżyńskiego – patrona naszej szkoły. Tradycyjnie  w auli budynku muzeum  odbywa się uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Oficjalna strona | Facebook

Logo 8 Bazy Lotnictwa Transportowego

8 Baza Lotnictwa Transportowego w Balicach

Na terenie jednostki co roku odbywa się musztra wojskowa dla naszych uczniów, ponadto młodzież ma możliwość zwiedzenia bazy, zapoznania się z jej historią, funkcjonowaniem  oraz zadaniami, jakie realizuje. Podczas wycieczek uczniowie zdobywają wiedzę dotyczącą budowy samolotów a na spotkaniach z profesjonalistami poznają specyfikę zawodu lotnika czy pracowników obsługi naziemnej. Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczy w obchodach ważnych dla jednostki świąt i uroczystości.

Oficjalna strona | Facebook

Logo Aeroklubu Krakowskiego

Aeroklub Krakowski w Pobiedniku Wielkim

W ramach współpracy z Aeroklubem uczniowie z klasy lotniczej biorą udział w zajęciach lekcyjnych  terenie Aeroklubu, w różnych projektach realizowanych na terenie lotniska w Pobiedniku Wielkim, mogą uczestniczyć w kursie szybowcowym zdobywając licencję pilota szybowcowego oraz w szkoleniach spadochronowych realizowanych przez Szkołę Spadochronową Kraksky.

Oficjalna strona | Facebook